2015 Новини Головної ялинки Вінниці: Головну Вінницьку ялинку відкрили шаленою ритмотекою від гурту "Тартак"
Керування дозволамиКерування дозволами

Головну Вінницьку ялинку відкрили шаленою ритмотекою від гурту "Тартак"

_MG_1080.jpg

Головну Вінницьку ялинку відкрили шаленою ритмотекою від гурту «ТАРТАК»

​​

28-метрова зелена красуня, що височіє у середині ЦПКіВ ім. Горького, від учора засвітилася міріадами святкових вогників. Вінниця розпочинає відзначати новорічно-різдвяні свята, які триватимуть у місті аж до Водохреща

Новорічні персонажі, на чолі з чималою кількістю Снігуроньок та Дідів Морозів розпочали урочисте дійство. Вони і розважали чималу кількість городян, що зібрались у парку до виходу місцевих очільників. Привітати вінничан з початком циклу Новорічних та Різдвяних свят на святкову сцену піднялись в. о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та народні депутати України Олексій Порошенко, Сергій Кудлаєнко, Геннадій Ткачук.

«Цей рік для нас був дуже складним, але українці довели, що мають незламний дух, що вони готові виборювати незалежність і європейський вибір нашої держави. Я впевнений, що разом ми здолаємо усі труднощі і негаразди, які постали перед нашою країною і які можуть ще бути в майбутньому, але дуже хочеться, щоб їх не було», - з такими словами звернувся до вінничан в. о. міського голови Сергій Моргунов. Він також пояснив, що цього року було прийнято рішення  відмовитись від бучних феєрверків, а виручені кошти спрямувати на допомогу воїнам, які зараз знаходяться в АТО.

Після урочистої частини настала черга розважальної частини свята. Спеціально запрошеним гостем задля розігріву містян на вогкий погоді, та привнесення «шаленої спеки» і «божевільних танців», організатори дійства запросили гурт «Тартак» на чолі з Сашком Положинським. Танцювати, стрибати та підспівувати з перших акордів знайомих хітів стала вся переповнена площа.

Особливим дарунком від відомого гурту вінничанам стала прем’єра пісні «Висота (Ніхто, крім нас)», яку лідер гурту присвятив українським десантникам. «Я заспіваю її для тих людей, які зараз боронять нашу рідну землю», - наголосив Сашко Положинський.

Отже, попереду у вінничан ще цілий місяць веселих розваг поряд з новорічною красунею-ялинкою. А вже сьогодні маленьких та дорослих жителів нашого міста з зимовими святами вітатиме Вінницький Дід Мороз, який прибув до своєї традиційної резиденції у центрі міста. Прийом у головного святкового Дідуся триватиме до закінчення свят.