2015 Події Головної ялинки Вінниці: Зимові забави і супер-призи чекають вінничан у проекті «Battle City»
Керування дозволамиКерування дозволами

Зимові забави і супер-призи чекають вінничан у проекті «Battle City»

дід мороз батл сіті.jpgНовий інтерактивний проект «Battle City» - це змагання на Кубок Діда Мороза, в якому взяти участь може кожен бажаючий від 10 років. Для дитячої вікової категорії організатори підготували в якості призу сучасний телефон, для молоді - зручний планшет, дорослі отримають телевізор! Отже, на старт, Дід Мороз шукає спритного!
Старт проекту буде дано 7 січня біля Головної ялинки міста, але вже сьогодні можна реєструватися на сайті playday.vmr.gov.ua для участі у веселих зимових стартах. У день закриття Головної вінницької ялинки 17 січня Дід Мороз назве трьох спритних, моторних і активних у різних вікових категоріях, вони і отримають телефон, планшет і телевізор.
Інтерактивний проект «Battle City» створено задля пропаганди здорового способу життя, адже в наш час Україні потрібні вправні, спритні і моторні сини і дочки. Веселі забави на свіжому повітрі загартовують тіло, а змагальний дух навчає перемагати в житті. Прийдіть і доведіть, що ви кращі і отримаєте приз з рук Вінницького Діда Мороза.
Змагання проводитимуться у трьох вікових категоріях: від 10 до 15 років, від 16 до 18 років та від 19 і старше. Діти зможуть отримати телефон, молодь - планшет, а дорослі - телевізор. Доведіть, що ви моторні, спортивні та жваві! Реєструйтеся прямо зараз: http://playday.vmr.gov.ua/Lists/BattleCityChallengeRegistration/NewForm.aspx?Source=%2F і з вами зв'яжуться протягом доби і вкажуть день і час початку змагань.
Боротьба за Кубок Діда Мороза буде проходити в три етапи: 10 і 11 січня відбудеться чвертьфінал, 15-16 півфінал, а 17 січня нарешті визначать трьох фіналістів. Реєструйтеся, приходьте у зазначений час до Головної ялинки міста, пройдіть веселу смугу перешкод і отримаєте супер-приз!
Більше подробиць про проект «Battle City» можна буде почути в день Різдва - 7 січня - на Головній ялинці міста. Стань щасливим переможцем новорічних спортивних розваг!